Фото- Кејт и Вилијам на Карибите

Loading...

Објавени се фотографии од војвотката Кетрин бремена во бикини.
Објавувањето на приватните фотографии од војвотката Кетрин и принцот Вилијам наидоа на остро реагирање од кралското семејство.

Италијанското списание “Chi”, кое пред шест месеци објави топлес фотографии од Кејт, сега објави фотографии од одморот на кој таа е со принцот Вилијам и притоа е облечена само во бикини.

На фотографиите можеме да го забележиме малото стомаче на бремената Кетрин, додека таа се релаксира на плажа на островот Мистик. 
Фото:ChiОбјавени се фотографии од војвотката Кетрин бремена во бикини.

loading...