Фото: Ким и Кание се соблекоа за насловна

Loading...

Ким Кардашијан не води посмирен живот ни кога е бремена. После нејзините разголени слики таа реши овој пат да се слика и во придружба на својот сопруг.
Така на насловната страна на францускиот моден магазин L'Officiel Hommes се појавија токму тие двајца целосно голи. Во текот на снимањето, Ким и Кение позираат прегрнати, па така, грбот на раперот е свртен кон камерата. За неколку месеци овие селебрити “вљубени гулапчиња” ќе го добијат и своето прво дете, а неодамна изјавија и дека Ким очекува да роди женско бебе. Ким не може без вниманието од јавноста, па веројатно нема да опстои на најавите дека ќе се појави од нејзиното ријалити шоу кога ќе се роди детето.
Ким Кардашијан не води посмирен живот ни кога е бремена. После нејзините разголени слики таа реши овој пат да се слика

loading...