Фото: Меси со тетоважа на својот син

Loading...

Играчот на фудбалскиот клуб Барселона, Лионел Меси, минатата година во ноември стана татко на малиот Тијаго.

Оваа година тој реши да го истетовира неговото име на левата нога. Ова е втора тетоважа на Аргентинецот. Првата ја направил пред година дена на своето лево рамо и го означува името на неговата мајка Силија.
Играчот на фудбалскиот клуб Барселона, Лионел Меси, минатата година во ноември стана татко на малиот Тијаго.

loading...