ФОТО: Овој автомобил го насмеа цел регион – сите велат нека е со среќа мајсторе

Loading...

Оваа фотка по улиците на Србија ги насмеа сите. Дефинитивно има и зошто ова е една од појаките слики низ интернетов „Управо Разведен“ или во превод Тукушто разведен веројатно слави овој човек погледнете:
Ај па со среќа мајсторе. Пиши како си поминуваш.

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...