ФОТО: Ријана не престанува да провоцира: По задникот, таа ги покажа и брадавиците

Loading...

Одкако го покажа задникот, пејачката од Барбадос повторно го заинтригира вниманието на јавноста. Овој пат, Ријана позираше во кошула со ликот на Мерилин Монро под која се гледаат нејзините брадавици. Пејачката на овој начин се вклучила во хуманитарната акција Red Nose Day, кој се празнува денес, со цел да се соберат средства за да се подобрат условите за живот во Африка.
Одкако го покажа задникот, пејачката од Барбадос повторно го заинтригира вниманието на јавноста. Овој пат, Ријан

loading...