Фото: Сека испраќа бакнежи од Скопје

Loading...

Пејачката која секојдневно не изненадува со својот изглед, стајлинг и посветеност, моментално се наоѓа во Скопје, а за тоа своите обожаватели ги израдува на Твитер.

Имено, Сека  пееше на  синоќешниот централен митинг што го одржа Амди Бајрам и неговата партија Сојуз на Ромите во центарот на скопската населба Шуто Оризари.

Пејачката  со фотографија напишала во коментар „Poljubac iz Skopija“. Всушност пејачката се сликала во црно бели пругасти хеланки, на високи потпетици и жолта кошула, а за својот стајлинг се пофалила, дека се грижи Саша Видиќ.,

 Пејачката која секојдневно не изненадува со својот изглед, стајлинг и посветеност, моментално се наоѓа во Скопје, а за

loading...