Фото: Сораја го смени личниот опис

Што може времето да направи и колку може да измени една личност? Сораја Вучелич од почетокот на кариерата, уште од “Големиот брат“ ужива во своите пет минути. Ги доби уште кога стана “Плајбој плејмејт Србија“ и од тогаш почнува нејзината промена.
Од носот, преку светкавата насмевка, се до стајлингот.
Еве уште еден доказ кој оди во прилог на тоа.
Средена Сораја тргнува на лудо возење.
Ви личи ли на онаа старата?
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Што може времето да направи и колку може да измени една личност? Сораја Вучелич од почетокот на кариерата, уште од “Големиот брат&ldquo

Пронајдете не на следниве мрежи: