Фото : Станија се разголе пред влегувањето во „Фарма“

Loading...

Станија Добројевиќ која заедно со уште двесеттина други учесници ќе учествува во програмата на реалното шоу „Фарма“  ги израдува своите фанови со нови провокативни фотографии. Плејбој зајачицата која вчера се врати од САД, направила сет фотографии на кои позира во разголено издание, бидејќи на фармата најверојатно нема да ја имаа оваа шанса.

Серијалот на реалното шоу ќе започне на 19 март каде ќе можете да ја гледате Станија во сосема друго издание од ова.
Станија Добројевиќ која заедно со уште двесеттина други учесници ќе учествува во програмата на реалното шоу „Фар

loading...