ФОТО: Тамара стана секси калуѓерка

Loading...

Популарната Тамара Тодевска, по повод  денот на шегата, вчера во кафулето Кала се појави како секси калуѓерка, со што го привлече вниманието на сите присутни. Таа во нејзин стил, се забавуваше со нејзините пријатели, кои исто така беа маскирани во многу интересни маски, а сето ова не заборави да го постира и на социјалната мрежа фб.
Погледнете како изгледаше таа вчера. Добро и стои маскава, нели?
Популарната Тамара Тодевска, по повод  денот на шегата, вчера во кафулето Кала се појави како секси калуѓерка, со што го привлече вниманието н

loading...