ФУРКАН НЕ СЕ ПОВЛЕКУВА. ДЕНЕС ЌЕ ВАДИ ДОКУМЕНТИ ДЕКА СОФИЈАНОВА ЗЕМАЛА 300.000 ДЕНАРИ ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ

Софијанова со изјава демантираше дека земала 300.000 денари за месец дена од своето директорско работно место. На ова Фуркан продолжи со притисокот. Најави документи кои ќе го поткрепат неговото тврдење за денеска…

ФУРКАН НЕ СЕ ПОВЛЕКУВА. ДЕНЕС ЌЕ ВАДИ ДОКУМЕНТИ ДЕКА СОФИЈАНОВА ЗЕМАЛА 300.000 ДЕНАРИ ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ

Ахам, ок ајде еве ти веруваме 😊

Денеска на #КланМакедонија со повеќе детали…

ФУРКАН НЕ СЕ ПОВЛЕКУВА. ДЕНЕС ЌЕ ВАДИ ДОКУМЕНТИ ДЕКА СОФИЈАНОВА ЗЕМАЛА 300.000 ДЕНАРИ ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.