Хаос во Белград, народ влезе во Собранието, полицијата со солзавци

Loading...

Хаос во Белград, народ влезе во Собранието, полицијата со солзавци ги растерува демонстратите

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...