ХАОС НА УЛИЦИТЕ ВО ТЕЛ АВИВ: Демонстрантите го пробија кордонот во близина на куќата на Нетанјаху, блокиран е главниот автопат во градот! (ВИДЕО)

Пронајдете не на следниве мрежи: