Хајди Клум се сомнева дека е заразена од КОРОНА ВИРУС и поради тоа се тестирала!

Хајди Клум се сомнева дека е заразена од КОРОНА ВИРУС и поради тоа се тестирала

И таа и сопругот не се чувствувале добро и затоа се подложиле на тест. Во видеото кое таа го постира на својот Инстаграм профил и со сопругот е разделена а причината е како што самата објасни, да не се ширеле заразите и вирусите понатака.

Потоа уште еднаш Хајди повикува на социјално дистанцирање…

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!!

Прочитајте уште и ова:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.