Хорор инцидент во средното училиште „Арсени Јовков“

Loading...

Седумнаесетгодишен ученик од Скопје, со убодна рана во пределот на левото рамо бил донесен вчера во Градска општа болница „Свети Наум Охридски“, информираат од МВР. Повредата му ја нанел 15-годишник од истото средно училиште во Скопје. Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот.

loading...