Хотелска соба како од бајките: Луна Џогани позираше во бикини во креветот за својот 25 роденден, но мажите гледаа само во нејзините гради

Loading...

Младата српска пејачка Луна Џогани денеска го прославува својот 25 роденден.
Убавиот ден го дочека во Дубаи каде е со сојот свршеник Марко Миљковиќ кои и направил изненадување во хотелската соба.


Имено тој со помош на вработените во хотелот направил мал гест и изненадување за својата сакана по повод нејзиниот роденден како и денот на жената осми март.
Поранешната победничка на „Задруга“ позираше меѓу подароците на креветот во седмиот месец од бременоста, но наместо во нив, сите гледаа во еден детаљ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)


Станува збор за нејзините гради кои сега се повеќе од големи иако таа јавно целиот свој живот говори дека има мали гради, а неодамна стави и силикони

loading...