Храбар чекор: Џенифер прошета само во кошула и чизми

Loading...

Џенифер Лопез предизвикала вистинско модно поместување, кога на улиците во Њујорк се појавила во бела машка кошула и високи трапер чизми.
Критичарите се фатија за глава. Кошула и чизми? Во ред, но каде се пантолоните? Зошто нема ниту здолниште?


Едно е сигурно, што и да облече Џеј Ло сите се воодушевуваат! Но, ѕвездите, па и таа, некогаш претеруваат, зарем не?
Девојките и жените ширум светот често сакаат да го копираат изгледот на Џенифер, но овој пат мислиме дека нема да се осудат на тој храбар чекор.

loading...