Храбро издание на Ева Лонгорија во Кан: Таа го носеше тиркизниот фустан со грациозност (фото)

Холивудската актерка Ева Лонгорија е во Франција, во Кан, каде што присуствува на 77. Кански филмски фестивал и како и секогаш, таа воодушевува со својот изглед.Таа воодушеви во тиркизен фустан со деколте, прерамки со мониста и реси, но воопшто не изгледаше провокативно.Ева пристигна на премиерата на Емилија Перез во храбар тиркизен фустан со миличко деколте нагласено со разнобојни ленти со мониста, кои го разделија рамото во уникатни прамени. Под бистата, која имаше превртен V изглед, беше изложена дел од кожата на Ева, додека фустанот од десната страна имаше длабок шлиц.Многумина ќе речат дека фустанот имал премногу детали, Ева го носела самоуверено и грациозно. Изгледот го комплетираше со сребрени обетки во иста нијанса, притоа влечејќи ја косата нагоре во опавче. Нејзините чевли беа сребрени, што беше вистински хит.

Пронајдете не на следниве мрежи: