ЦЕЛАТА ПЛАЖА ПАРАЛИЗИРА ПОРАДИ СЕСТРАТА НА ПОЗНАТИОТ ФУДБАЛЕР: Кога ќе ги видите овие сцени се ќе ви биде ЈАСНО (ФОТО)

Сестрата на познатиот фудбалер Нејмар, Рафаела Сантос, привлекува внимание каде и да се појави.Овој пат папараците ја снимија на плажа каде ужива во сончевиот ден со своите пријатели.Носеше црно-бел костим за капење, а не беше возможно да не се забележат нејзините раскошни облини за кои многумина тврдат дека се вештачки и дека Рафаела направила бројни зафати на нејзиното тело.Рафаела сака да ги уредува своите фотографии на Инстаграм, па тие значително се разликуваат од оние на кои е фатена неподготвена, а нејзините тетоважи по целото тело ќе ги привлечат погледите на многумина.Рафаела инаку е голем поддржувач на својот брат и страстен навивач, а колку таа ужива во навивањето, доказ е и фактот што еднаш го изместила рамото додека го славела неговиот гол. Братот и сестрата се многу блиски, заедно пораснаа во скромен дом во Сао Паоло и често споделуваат заеднички фотографии на социјалните мрежи, а таа често го придружува и на патувања.Рафаела на Инстаграм ја следат шест милиони луѓе, а нејзиниот постар брат неверојатни 221 милион. Својата блискост ја покажале и со тетоважите кои си ги посветиле, таа му ги истетовирала очите на левата рака, додека тој нејзиното лице на раката.Во моментов и двајцата уживаат во својот сингл живот, откако Нејмар ја прекина врската со Бруно Бјанкарди, со кој беше во врска нешто повеќе од една година. Рафаела е слободна по раскинувањето со фубалерот Лукас Лима, а иако се шпекулираше дека се смириле, тие тоа не го потврдија. Пред тоа, Рафаела го бакна блискиот пријател на нејзиниот брат, Габигол, кој некогаш го нарекуваа новиот Нејмар.

Пронајдете не на следниве мрежи: