Целиот регион ја осудува, но таа упорно дрско провоцира: Карлеуша нападна фоторепортер, а кога ќе видите каде го фати ќе ви се слоши

Loading...

Јелена Карлеуша вчера се појави на суд каде имаше две судења, едното со Светлана Цеца Ражнатовиќ, а другото со Оњен Врањеш.
По завршување на рочиштата пејачката излегувајќи од судот направи инцидент за кои зборува целиот регион.
Имено таа излегувајќи од судот со својот адвокат, го бутна и фати за врат еден од фотографите кои ја фотографираа пред судот.


Тие покрај тоа што и рекле само добар ден, добиле дрско однесување од пејачката, па дури и физичка пресметка со еден од фоторепортерите.
-Престанете да ми го блокирате патот, рекла дрската Јелена.
Оваа нејзина постапка ја осудија многумина, а по оваа таа напиша на својот Инстаграм профил дека единствен начин е да се исели од државата или да се бори со медиумската војна која со месеци ја водат новинарите против неа.

loading...