Цеца во несекојдневно издание: Со прекрасна комбинација слета на аеродром, еве во чие друштво беше

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска слета на аеродромот „Никола Тесла“.
Имено, Цеца слета на белградскиот аеродром во друштво на нејзината сестра Лидија и двете се одлучија за лежерни изданија и многу малку шминка и ја воодушевија публиката со својот изглед.
Најголемата балканска ѕвезда не ја симна насмевката од лицето, па секако изгледа дека убаво се забавуваше на патувањето, а во продолжение погледнете кој аутфит избра Цеца за својот лет.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.