Цеца ги разнежни фановите: Објави фотографија со нејзината сестра

Loading...

Таа беше со Цеца од почетокот на нејзината кариера и ја поддржуваше, а и нејзините деца Анастасија и Вељко ја обожуваат.
Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не криела дека имала голема поддршка од сестра си, Лидија Оцокољиќ.
Сега пејачката објави фотографија со сестрата на Инстаграм, а она што го напиша ги разнежи фановите на социјалните мрежи.

-Мојот грб, мојата сила! Мојата сестра, напиша Цеца.

loading...