ЦЕЦА ГО ОСТАВИ БОГДАН?! Пејачката ги избриша сите слики – горат социјалните мрежи!

Loading...

Инстаграм профилот на Цеца сега изгледа поинаку…
На почетокот на месецот, пејачката Светлана Ражнатовиќ ги објави првите, „официјални“ фотографии со своето ново момче Богдан Срејовиќ, бизнисмен кој е 9 години помлад од неа и со кого е во врска од јануари оваа година.


Сега, наводно, на романсата ѝ дојде крајот, затоа што Цеца ги избриша заедничките слики!
Пред дваесетина дена, Цеца позираше со 9 години помладио бизнисмен, а сега тие слики ги нема.


Некои следбеници се прашуваат дали завршила романсата, бидејќи на профилот на Богдан, Цеца сè уште се смешка на заедничката слика од зимувањето.

 

loading...