Цеца го прослави роденденот без градник и гаќички

Loading...

Балканската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 45 роденден во друштво на најблиските пријатели.
На забавата присуствуваа нејзиниот син Вељко со свршеницата Богдана, додека ќерката на пејачката Анастасија блесна во секси црно бела комбинација.
Цена инаку беше облечена во сексапилен фустан под кој не носеше ниту градник, ниту гаќички.

Happy birthday ma ❤

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

На роденденот присуствуваа и голем број на музички ѕвезди, меѓу кои и Аца Лукас, Ацо Пејовиќ, политичари и актери, а пејачката го помести својот роденден неколку денови подоцна поради тоа што на денот на нејзиниот роденден нејзиниот син имаше важен бокс меч.

loading...