Цеца донесе голема одлука поради Вељко

Loading...

Наследникот на фолк дивата балканска ѕвезда Цеца, Вељко Ражнатовиќ последниве месеци ниже само победи во боксот со кој почна професионално да се занимава.
Пејачката кога и да може секогаш го бодри својот син на рингот, а овој пат бидејќи сака да биде дел од неговиот важен натпревар донесе и одлука да го одложи својот роденден и забава.

3 days left. #countdown #June9th #themightytigerstalkshispray

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

Имено Вељко денес кога Цеца полни 45 години, има важен бокс меч во Белград, а пејачката без размислување реши да го одложи роденденот.

❤? samo fali prase @raznatovicanastasija ❤❤❤❤❤

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

Па така наместо денес забавата ќе се одржи на 17 јуни, а дали Цеца ќе се појави на мечот останува да видиме.

loading...