Цеца и Богдан избегаа од јавноста за викенд! Погледнете во каков рај уживаат далеку од сите

Loading...

Пејачката и нејзиниот партнер го поминуваат секој слободен ден заедно, и секогаш кога можат да патуваат некаде – тоа го прават.
Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ одлучија овој викенд да го поминат далеку од сите, па се упатија кон Златибор.
Славниот пар ужива во имотот што го изнајмиле само за себе, а штом пристигнале споделија прекрасни фотографии на кои покажуваат што ги опкружува.


Тие имаат на располагање голема куќа во планински стил, огромен двор, како и базен, но најверојатно нема да ја користат, со оглед на температурата, која не е баш соодветна за такво уживање.


Факт е дека речиси сите емотивни врски на Цеца беа со помлади мажи, а на прашањето дали е така затоа што ги разбира многу подобро, таа истакна:
– Апсолутно. Како поинаку?

loading...
Loading...