Цеца му пее на Калиниќ, а еве таа што доби таа од него

Loading...

Српската фолк пејачка Цеца и актерот и водител Милан Калиниќ се многу добри пријатели и често излегуваат заедно.


Милан не пропушта можност да отиде на нејзините настапи, а таа пак и кога не настапува ја поткрева атмосферата каде и да се појави.
Синоќа тие биле во клуб, каде што Цеца ги почестила присутните со песна.

My friend forever

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

 

loading...