ЦЕЦА НЕРАСПОЛОЖЕНА СТИГНА НА СВАДБАТА! Фолк дивата во бесен автомобил „пролета“ покрај новинарите!

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ блесна на гала прославата што ја организираа Сузана Јовановиќ и Саша Поповиќ по повод венчавката на нивниот син.
Цеца во ресторанот пристигна со својот бесен автомобил, но не беше расположена за изјави, па само протрча покрај новинарите.


Да се потсетиме, меѓу првите пристигнаа: Сања Кужет, Снежана Ѓуришиќ, Ана Бекута, Милан Митровиќ, Билјана Сечивановиќ и многу други, а во кое издание се појавија погледнете во фотогалеријата подолу:

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.