Цеца се огласи по повод селењето на Вељко од семејната вила

Loading...

Во еден дневен весник се појави вест во која близок извор на семејството Ражнатовиќ тврди дека Вељко Ражнатовиќ по свадбата ќе ја напушти семејната вила на Дедиње.
Како што пренесуваат некои медиуми, тој планирал да купи и стан. Меѓутоа, изгледа дека написите не се точни.


Иако изворот тврди дека Вељко планира да купи стан за себе и идната сопруга, сепак Цеца ги демантираше овие вести.
Таа на својот Инстаграм објави фотографија од веста и напиша дека се е лага.

loading...