Цеца се сними со НЕСРЕДЕНА коса и БЕЗ ШМИНКА, па рече: „Тука никој не се средува“

Пејачката ужива на Малдивите
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ деновиве ужива на Малдивите.
Покажа во каков луксуз отседнала, а сега се сними со разбушавена коса и целосно без шминка.
– Овде никој не се средува, тоа е поентата, да уживаме во слободата – вели Цеца во видеото.

Пронајдете не на следниве мрежи: