Цеца се спореди со Пепелашка- причината повеќе од очигледна- фановите по оваа фотографија останаа без коментар

Loading...

Најпопуларната пејачка во регионот во моментов што и да објави предизвикува бурни реакции. Нема кој не сака да знае што објавила фолк дивата Цеца.
Токму затоа таа сега ги израдува своите фанови со нова објава на Инстаграм од нејзино излегување.
Имено, Цеца излегла во град почитувајќи ги сите епидемиолошки мерки, а кога се вратила дома се пошегува во описот на фотографијата што ја сподели.
„Пепелашка пристигна дома, 22:59 часот“, напиша пејачката, а коментарите за нејзиниот изглед доаѓаа како лавина.

 

View this post on Instagram

 

Pepeljuga je stigla kući, 22:59😂👠

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

loading...