Цеца си ужива со малку облека на неа…

Цеца си ужива со малку облека на неа…

Цеца Ражнатовиќ го проведува карантинот во Нови Сад и тоа покрај базен. Не е сама. Со неа е и ќерка и Анастасија.

На Инстаграм на радост на фановите сподели како ужива покрај базенот. Не може да не се забележи дека е доста разголена.

Уште држи добра линија старава а?

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.