Цеца си ужива со малку облека на неа…

Loading...

Цеца си ужива со малку облека на неа…

Цеца Ражнатовиќ го проведува карантинот во Нови Сад и тоа покрај базен. Не е сама. Со неа е и ќерка и Анастасија.

На Инстаграм на радост на фановите сподели како ужива покрај базенот. Не може да не се забележи дека е доста разголена.

Уште држи добра линија старава а?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...