Цеца со брутална порака ги загрижи фановите

Loading...

Фолк ѕвездата Цеца најчесто социјалните мрежи ги користи како би ги промовирала своите настапи и нови песни, но овој пат ги изненади фановите со својата објава.
Имено на својот Инстаграм профил таа сподели фотографија која не се знае конкретно на кого е упатена.


Цеца сподели текст во кои се вели „Кога кучето лае, гледа право во очи. Луѓето никако не научија од кучињата, дека тоа не се прави зад грб“, сподели пејачката.

loading...