Цеца со длабоко деколте и гол стомак блеска на 48- от роденден: Се чувствувам како да имам 28 години

Се чувствувам како да имам 28 години. Се радувам на новите настапи и се надевам дека ќе одржам се што е закажано во наредниот период.
Ова го изјави српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, која денеска го слави својот 48- роденден.
Таа пред камерите пред нејзиниот дом на Дедиње позираше во зелен тесен фустан кој ја истакнува нејзината линија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.