Црно ви се пишува: Менаџерот на Северина им се закани на соседите за она што го виделе!

Loading...

Северина Којиќ дефинитивно завршила со Игор Којиќ, а како што откриле нејзините соседи за хрватските медиуми, пронашла ново момче.
Сепак, соседите кои ја видоа Северина како се бакнува со непознат црномурест маж пред нејзината куќа, сега добија жестоки закани.
Сè започнало кога хрватските медиуми објавија пред неколку дена дека Северинa бил донесенa во куќата во Козјак од страна на менаџерот додека со нив бил црномурест човек, кого пејачката го бакнала кога излегол од автомобилот. И кога нејзините соседи им го соопштија ова на медиумите, менаџерот на Северина беше бесен:


-Нејзиниот менаџер дојде и рече нешто за текст што се појави во весникот. Наводно, зборувавме за тоа како бакнува некого на улица. Тој човек, нејзиниот менаџер, беше толку лут што рече дека ни се пишува црно. Тие луѓе измешаа нешто и ние ќе бидеме принудени да му ги пријавиме овие закани на Томислав Петровиќ – изјави еден од соседите на Северина Којиќ.
За потсетување, покрај овие информации, хрватските медиуми објавија дека Северина се бакнувала со маркантен човек, дека пејачката не го поминала Денот на вљубените со нејзиниот сопруг Игор, што укажува на тоа дека таа има некој нов и дека дошол крајот на нејзиниот брак со Којиќ.

loading...