Чека бебе со 14 години помлад фудбалер: Некогаш на сите мажи им се вртеше во умот оваа манекенка, еве како изгледа денес

Поранешната манекенка Ирис Рајчиќ неодамна откри дека го чека своето второ дете со својот партнер, фудбалерот Марко Ливај.
Четириесет и едно годишната манекенка и 14 години помладиот Марко веќе заедно ја имаат ќерката Елизабет, а наскоро ќе во нивното семејство ќе пристигне и машко бебе.

 

View this post on Instagram

 

I love you endlessly 🤍🔒 #love #life #happywife #endlesslove @livajamarko 🤍🖇 #daddycool 🤙☺️

A post shared by Iris Rajčić (@riril33) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.