Чудовиште: Потроши 150.000 долари за операции

Танчерка позната како Марија Магдалена (24) од Торонто, потрошила над 150.000 долари за корекции на своето тело, a не планира да застане тука.
Таа прво ги зголемила градите, потоа усните и продолжува понатаму. Како што вели, многу е задоволна од својот изглед и конечно е среќна. Меѓутоа, нејзините фанови мислат поинаку. Тие се обидуваат да и свртат внимание на тоа како изгледа сега и дека претходно била многу убава.
Меѓу коментарите кои секојдневно ги добива, се појавуваат и навредливи, а има и такви кои и даваат поддршка.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.