Шамар за Макрон, ама буквално (видео)

Loading...

За време на неговата посета на еден арондисман францускиот претседател Макрон беше удрен со шамар, на очиглед на сите и на камерите…

Две лица се приведени од страна на полицијата по овој инцидент.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...