Шарлиз Терон му помогнала на телохранител кој имал напад на црвениот тепих

Loading...

Јужноафриканската убавица, Шарлиз Терон, имаше невообичаена оскаровска ноќ. Покрај тоа што помогна во презентацијата на наградите, 37-годишната убавица му помогнала и на маж кој доживеал напад на црвениот тепих.Како што Терон се движела во црвениот тепих пред  „Долби“ театарот во Холивуд, во нејзина близина еден маж, телохранител, се онесвестил, пренесува „E! News“.Таа притрчала да му помогне, а потоа викнала и лекар.Ѕвездата на „Снежана и ловецот“, која на Оскарите дојде со нејзината мајка, беше една од неколкуте луѓе, што се најде во близина на човекот што падна. Тие се обидоа да му помогнат, но некој се сети да повика лекар, пренесува „E! News“.Терон не даде никаква изјава во врска со инцидентот, но тој не ја спречи достоинствено да ја исполни својата задача на сцената во програмата при доделувањето на оскарите.
МакфаксЈужноафриканската убавица, Шарлиз Терон, имаше невообичаена оскаровска ноќ. Покрај тоа што помогна во презентаци

loading...
Loading...