Шварценегер не пропушта ден без омиленото хоби

Loading...

Арнолд Шварценегер (73) ужива во вообичаеното утринско возење велосипед со својот син Џозеф Баена (22) во близина на плажата во Санта Моника.
Поранешниот гувернер на Калифорнија избира совршен начин да го раздвижи телото и умот и да помине квалитетно време со семејството.


Ѕвездата на „Терминатор“ очигледно се забавува во текот на утринската рута околу областа Санта Моника во Лос Анџелес, овој пат придружуван од синот.

loading...