Шерифовиќ замина на одмор и ја покажа својата понежна половина- никој не очекуваше ваква брутална искреност од пејачката

Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ преку социјалните мрежи често ги смее фановите, најчесто со шеги на нејзина сметка.
Така беше и овој пат кога пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија на „стори“ на која позира заедно со својата понежна половина во автомобил.
Станува збор за нејзиниот куфер со кој таа замина на одмор.
Со оваа фотографија таа уште еднаш ја подгори јавноста и откри дека во моментов е сама и не е во врска.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.