Шеф Никола стана татко: „Се роди нашата принцеза“!

Loading...

Познатиот готвач Никола Мишковски, кој на македонската јавност ѝ е познат како шеф Никола од кулинарската емисија „Брза кујна“ стана татко.
Убавата вест тој ја соопшти на социјалните мрежи.

„Се роди нашата ПРИНЦЕЗА !!
Фала ти љубов моја најголема Stefanija“, напиша тој на Фејсбук

loading...