Шиц, шиц мала – Зевзекманија

Loading...

Срам те било бе простачино. Ти на мене шиц, шиц… Треба бе да те стават во зоолошка бе сељачино. Македонски простак, магаре едно…
Погледајте го видеово кое има над 2 милиони прегледи. Класика на македонскиот хумор… кој наскоро ќе биде северномакедонски… Ч)

Зевзекманија – Шиц, шиц мала

Zevzekmanija – Шиц, шиц мала► https://youtu.be/aUtQOpoC3-k

Gepostet von Канал 5 Телевизија am Samstag, 8. September 2018

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...