Шокантен изглед на Луна Џогани: Со оваа трансформација изгледа како да излегла од филм за возрасни

Loading...

Луна Џогани (24) потполно го промени имиџот, а нејзината нова фризура и стајлинг, дефинитивно привлекоа големо внимание и лавина коментари.
Џогани на својот Инстаграм објави фотка од снимањето на спотот, дуетска песна која ја сними со пејачот Саво Перовиќ, а она што на сите им „падна“ во око е променетата фризура.

 

View this post on Instagram

 

Just don’t care… ? #gram #po #gram #lunadjo @nikolagolubov.ph

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on


Луна по излегувањето од реалното шоу ја промени бојата на косата, па едно време беше со кафеава боја на коса, а подоцна се врати на посветла нијанса, па популарната омбре, па темна коса со светли краеви, а сега има долга руса коса.


Иако е во прашање перика, а промената на имиџот е за потребата на спотот. На нејзините обожаватели ваквата промена им се допадна, а има и такви кои сметаат дека таа сака да ја ископира Јелена Карлеуша.

loading...
Loading...