ШОК ДЕН ВО КАТАР: Во полуфинале се пласираа Аргентина и Хрватска

ШОК ДЕН ВО КАТАР: Во полуфинале се пласираа Аргентина и Хрватска

За кого ќе навива Македонија? Ова прашање го поставивме на нашата фан страна, доколку сакате да се произнесете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.