Штикла каква што секоја жена а и маж сака

Loading...

За нашите читатели издвојуваме. Мислиме дека во постот ќе се пронајде и женската и машката публика, оние најпробирливите.

Салонките на #wallstreet прекрасно светкаат благодарение на предницата со златни зашилените прсти. Направени се од италијанска лесна мрежа и се неверојатно шик и удобни. 🖤

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...