Што доби Наташа Беквалац за Денот на вљубените?

Loading...

Како што доликува на денешниот празник и Влада Вуксановиќ и купи подарок на неговата љубена. Како што пренесува српскиот портал „Plusonline“ младиот манекен на Наташа и купил чоколадна торта во облик на срце, и тоа токму од омилената пекара на Беквалац.

Вуксановиќ во кратко интервју за овој портал вели дека неговата девојка обожавала и многу се радувала на слатки, па токму затоа неговата одлука паднала токму на овој вид подарок. Со оглед на тоа дека дека нивната врска воопшто не ја кријат од јавноста и без проблем секој приватен момент и повод го споделуваат со медиумите, Влада и овој пат се отворил и открил и дека денешниов празник одлучиле да го прослават во интимна домашна атмосфера.

извор:Plusonline.rsКако што доликува на денешниот празник и Влада Вуксановиќ и купи подарок на неговата љубена. Како што пренесува српски

loading...