Што момците бараат од девојките

Прашавме неколку момци околу тоа што тие бараат од девојките и ни изнесоа факти коа до некаде не изненадија.
Тие од девојките првенствено бараат да имаат смисла за хумор и убави очи, а најмногу од се ги привлекуваат љубопитните девојки. И експертите велат дека многу луѓе се во потрага по девојки со овие особини бидејќи тоа им кажува дека таа е отворена и доволно храбра да проба некои нови работи (мислат дека тие особини вредат и за во кревет).
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Прашавме неколку момци околу тоа што тие бараат од девојките и ни изнесоа факти коа до некаде не изненадија.

Пронајдете не на следниве мрежи: