Што содржат тајните разговори на Нинџа со Катица Јанева и Вилма Русковска!?

Што содржат тајните разговори на Нинџа со Катица Јанева и Вилма Русковска!?

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.