ЈАКИМОВСКИ: ЌЕ И ДАДАМ ОРДЕН НА ДАНЕЛА АКО МУ АКНЕ ЕДНА ШЛАКАНИЦА НА ТРАЈКО СЛАВЕСКИ

Ако Данела се охрабри и му акне една шлаканица на Славески ќе и дадам орден, ќе биде за мене голема хероина затоа што он се изживува со неа само затоа што е жена!

ЈАКИМОВСКИ: ЌЕ И ДАДАМ ОРДЕН НА ДАНЕЛА АКО МУ АКНЕ ЕДНА ШЛАКАНИЦА НА ТРАЈКО СЛАВЕСКИ

Градоначалникот на Карпош, Стевчо Јакимовски инаку носител на црн појас по карате и поранешен младински шампион по карате, тоа неговите политички противници и ние новинарите треба да го знаеме кога сме во негова близина…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.