Јанева, Камчев и Боки 13 завршија во спот со „Се ќе биде океј“

По денешната објавена снимка од страна на италијанскиот весник, социјалните мрежи „вријат“ со реакции за содржината. Во еден дел од снимката се слуша и гласот на обвинителката Катица Јанева, која вели „Не се секирај, ќе биде се океј“, додека од другата страна на телефонот е Орце Камчев.
Токму оваа реченица беше повод за низа монтажи кои оддекнаа на социјалните мрежи, а меѓу која е и песната „Ќе биде се во ред“, која доби нов спот, овој пат во него главни актери се Катица Јанева, Боки 13 и Орце Камчев.

Вториот микс со гласот на Катица Јанева, а каде како придружен вокал се појавува Боки 13 со реченицата „Те поздрави женава“ е објавен под името „ХИТ 2019“.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.